hhhds


Aneb když se z koníčku stane úchylka :3.

Prosinec 2013

14.12.2013

14. prosince 2013 v 19:58 | pompin
Ahoj lidičky.


Dnes jdu psát abych to konečně nějak ukončila, ukončila to trápení, které nikam nevede, je to už rok, co mohu prohlásit, že mě blogování bavilo.

Snažila jsem se to co bylo nezvratné protahovat tak dlouho, i když jsem někde tam uvnitř věděla, že to stejně skončí takhle, jen proto, že jsem někde tam v malém kousku srdce doufala, že se zase dám dokupy a znovu to tu rozjedu, tak jako to bylo dřív.

Ale to nejde, člověk stárne, nestává se znovu dítětem, to prostě nejde. A tak i já za ty 3 roky a něco, ano už je to tak dlouho... zestárla, bude mi 16... Je to málo, ale dost na to abych si dokázala uvědomit co chci, jenže já to pořád nevím...

Vím, že táhnout tenhle blog nemá cenu. To vím jistě, ale co bude dál?
Momentálně nevidím žádný cíl, žádnou motivaci co by byla v mém životě.

Nedokážu to.

Jsem člověk co u ničeho dlouho nevydrží a tak tento blog, který nemá jediný měsíc v archivu prázdný, je pro mě ohromný úspěch, asi to nepochopíte, ale to nevadí.

Chtěla bych aby jste věděli, že Vás mám všechny (i tebe sweet) ráda! Díky Vám jsem dokázala spoustu věcí, kterých bych jinak nedokázala. I díky těm s kterými jsem se moc nepohodla. Od nich jsem se toho naučila právě nejvíc.

Vím, že se mi bude stýskat, a vím, že se budu chtít vrátit, ale to nejde a tak přesně na mé narozeniny tento blog smažu. Nevím proč jsem si vybrala toto datum, asi proto, aby mi to přineslo štěstí a né smůlu.

O čem to vlastně kecám co?
Ještě bych ráda řekla, že se sbíráním nekončím, jen jsem přišla na to, že koně nejsou asi můj cíl a omezovat se na tak malou skupinu (modelů koní) není pro mě. Tak poslední dobou pomalu, ale jistě přecházím na "wild life" figurky a zařazuji se mezi úplně jinou skupinu, než jste vy. Již nejsem Rančerka, ale jsem Sběratel a proto také musím zrušit tyto stránky, jejich název již není přesný a ve mě vyvolává poněkud rozpoluplné pocity.

Nechci slibovat nový web, když si jím nejsem zatím ani já jista.

Chtěla bych Vás poprosit o jednu poslední věc, kterou pro mě na tomto blogu můžete udělat.
Nepřemlouvejte mě, jestli mě máte rádi, nepřemlouvejte a nedělejte mi to ještě těžší.. Proto ani nebudu obíhat, nechci tu spousty komentářů, jen mi přijde fér, napsat těm co ke mě ještě pořád chodí, jak to semnou je.

Děkuji Vám, za úžasné 3 roky v mém životě, jsem ráda, že jsem mohla poznat tak skvělou komunitu a snad se uvidíme na některé z LS, na které určitě jezdit nepřestanu....

Pompin...

Něco Vám prozradím - tohle je moje nejoblíbenější píseň. Pro Vás.Prosím čtěte

3. prosince 2013 v 6:48 | pompin
Ahoj,

byla bych moc ráda, kdyžby se do komentářů "zapsali" ti co chtějí abych k nim chodila a oni budou chodit ke mě. Není to žádný zápis SR, prostě jen potřebuji vědět ke komu mám chodit a ke komu ne. Vyplňte prosím v hlavičce komentáře "web" a "přezdívku" a do komentáře, třeba okomentujte tuhle fotku :) :
Děkuji moc, Pompin.

<2> Challenge Enthusiastic Collector

3. prosince 2013 v 6:42 | pompin

Nejnovější model

Nejnvějším modelem ve sbírce je SMko od Silvery zakoupené na WLS 2013 za 95kč :D.
Model se mi moc líbí, hned jak jsem ho viděla věděla jsem, že musí být můj. :)

<1> Challenge Enthusiastic Collector

1. prosince 2013 v 19:14 | pompin

První model

Mým prvním modelem byla irská tinkerka "Sintie", ano uhodli jste správně jmenuje se podle ní tento ranč.
Pamatuji si jak jsem dlouho stála u regálu se Schleich v Pompu a rozhodovala se zda si koupit ji, nebo hřebce pinta. Bylo jasné, že chci flekatý model, miluji flekaté koně.
Nakonec mne však dostaly rousy tinkerky a mohutnost. A tak jsem získala svůj první model, zakoupený v Pompu v Náchodě, toto Pompo bylo nedávno zrušeno.
Původní tinkerku má teď Frisullka a CMkuje mi ji. Za její původní stav bych se musela asi propadnout hanbou. Dlouh to byl můj jediný model a tak jsem ji všude nosila ssebou, i do školy a ne jednou mi upadla na beton, zamalovávala jsem to lihovkou, ale ani to už nepomohlo a tak chudinka musela na CM.
Tinkerku mám teď novou.
Copyright Pompin 2010 - 2013