hhhds


Aneb když se z koníčku stane úchylka :3.

Říjen 2013

29.10.2013

29. října 2013 v 12:19 | pompin |  Deníček
Ahoj,

asi by bylo záhodno napsat nějaký článek.. Sakra, já nevím o čem bych měla psát... Snad o tom jak mě všechno včetně sbírání sere? Ne to bych byla hned chudinka, nebo bych se povyšovala. Jelikož vím, že tenhle článek může číst i osoba, kterou ze srdce nenávidím, protože narozdíl od FB na blogu se nedá dát na nějakou IP adresu vyloženě BAN, tak o tom psát ani nechci, protože vím jak by to dopadlo, strhla by se blogová válka mezi mím a blogem a blogem oné osoby. Lítaly by střely sem a tam, ale nebojte, já mám víc vojáků ;).

Proč vlastně píšu teď? No to je jednoduché, bylo mi blbé nemít v měsíci říjen ani jeden článek.
Celkově se, ale mám fajn, našla jsem si super stáj, kde se všichni navzájem známe a ježdění nás baví. Je tam jen pár koníků, ale já jsem možná radši, alespoň tam nepotkáte žádné nafoukané slečinky co si o sobě hodně myslí i nemyslí. Chodím tam s kamarádkou, dřív měla taky ranč (3 roky zpět) vystupovala jako Nika. Neumí jezdit tak jako já, ale o to nejde, hlavní je, že ji to baví a tak by to mělo být všude. Chodím tam vždy když je čas, minimálně dvakrát týdně. Trávím tam vždy celé odpoledne, ať už jen mazlením s koníky,nebo kydáním.
Baví mě to tam vždycky, ikdyž zrovna nejezdím. Popravdě jsem přišla na to, že ani jezdit nepotřebuji. Mám koně ráda jako duši a ne jako pracovní nástroj člověka, nebo nástroj zábavy. Když už jezdím snažím se alespoň nepoužívat bič a netahat koně moc za hubu, nejsou blbí, pochopí, že když jsou hodní, jsem hodná i já.
Na fotce kobylka, kterou tam mám dá se říct nejraději.
Copyright Pompin 2010 - 2013