hhhds


Aneb když se z koníčku stane úchylka :3.

Leden 2013

27.1.2013

27. ledna 2013 v 19:29 | pompin |  Deníček
Day after day, and my mood is reduced.
Tak by se dalo vystihnout dění posledního týdne, možná dvou... Můj život jde do kytek a já stím nic neudělám a ani nechci... Poslední dobou mě život tak neuvěřitelně sere... Já vím, můžu si za to sama. Nejprv se dozvím, že i přes veškerou snahu budu mít 5 z matiky na vysvědčení a věřte, že já jsem se opravdu snažila, nemůžu za to, že je na mě učitelka zasedlá (píča jedna). Další věc byla 4 z fyziky a nejspíše což je pro mě nejhorší čtyřka z biologie... Jop... ta biologie je horší než matika.. Ale já se fakt snažila... Poslední dobou mám pocit, že můj život je jeden velký omyl. Občas mám chuť zbalit se a žít volně v přírodě jako třeba srna, to by se mi líbilo... Mno a co se stalo dneska? Před asi půl hodinkou jsem se dozvěděla, že máme do zítra zaplatit 2600kč na taneční do kterých upřímě jít nechci.... Jop... Nikdo jsem sem nepsala tak důvěrné věci.. ale což.. mě už je všechno jedno. Zahodila jsem i naději, že se dostanu an střední veterinu, už nebudu dělat ani příjmačky. Zůstanu trčet na gymplu, pokud tedy nepropadnu na konci roku, což by bylo pěkně na píču, že?
Heh... co Vám mám dál vyprávět, když čtvrtina bude z toho, že můj život je v píči ráda, čtvrtina to bude ignorovat a zbylá polovina tenhle článek ani nedočetla sem... Upřímě, už mě dokáže nasrat každá blbost, třeba i ta pitomá reklama, která běží nad ukazatelem pořád dokola "Buď crazy cat, kup si tričko z gymplu!" Už nemám na nic chuť... V sobotu když jsem vyzvedávala dva koníky od naervon, neměla jsem ani radost a to mě na tom mrzí nejvíc, už se ani nedokážu radovat... Koníci stojí na poličce a já je pokud vím od té doby měla v ruce asi 2x. Jednou když jsem je přendavala na bezpečnější místo a po druhé když jsem se rozhodovala, kterého z nich vezmu fotit. Bože... za co mě trestáš... a to myslím doslova..! Za co? Abych ten to článek nekončila takto negativně, alespoň třeba toto Vám zvedne po mém kydání nesmyslů náladu:

Nálada na píču

26. ledna 2013 v 21:58 | pompin
Ahoj,
STOP přestaňte čist přiznivci miloše, jechjž je tady nadpoloviční vědšina... Což si tedy osobně nedokážu vysvetlit jak někdo toho kreténa mohl volit. Upřímě věděla jsem, že to tak dopadne náš národ je totiž plný tupců a ignorantů co jen tak přehlíží skutečnosti a ohání se argumenty, které ve slutečnosti neexistují. Omlouvám se, ale jsem zhnusena českým národem a hlavně Václavem Klausem, který mě dnes opět utvrdil v tom co si o něm myslím ldyž požil slogan mého milovaného Václava Havla. Jsem znechucena českou vládou a zaslepeností v jejich očích. Jsem znechucena všemi kdo volili "menší zlo" alias aligátora, pitbula
, koně a velblouda Miloše to přijmeni nenapišu... Slíbila jsem, že jestli vyhraje volby nikdy nenapíšu jeho jméno a to dodržím. Bože... Fain hezky se uklidním. Dalším duvodem co mi dneska znechutilo den je fakt, že máma nepřijela na víkend a já sní něco potřebovala probrat. Všechno jde do kytek... Nejen se mnou... Ale semnou taky... Aneb jak řekl Karel " nashledanou v lepších časech" p.s. Omluvte překlepy píšu z mobilu a ješte v ne příliš střízlivém stavu a do ucha mi řve kamarád...

Fotky...

24. ledna 2013 v 17:32 | pompin
Omluvte prstíky, nechtělo se mi retušovat :P :)..
Deka není výrobou moje, ale od Schleichovky k vánocům..
Chtěli jste mě vidět? :P
San dominigo! :)
Na vyjížďce
Kdopak se za nimi žene?
"Klid!"
Nemohla jsem se rozhodnout která je lepší, tak ještě jednou z bleskem...
Máte rádi Mooo?
Zamilovaná dvojice... :) :*
Ale ne, chudák deka od schleichovky... :D
Poprvé:
a podruhé:
"Tak jdeme!"
A náš majestátní pejsek
Hlavička
Nechtějte se ocitnout pod nohami tohoto koně..
Bonusovky:
Princes
Ehmm :D mno jo..
Světýýýýlka
Ajbeas (méně povedená)
Ylli
Všechno :), ale nebojte zítra nejspíš vyrazím fotitttt!! :)

Rady pro začínající sběratele a ostatní voloviny...

23. ledna 2013 v 17:26 | pompin
Ahoj, již dlouho přemýšlím o tom, že bych chtěla udělat něco jako "rady" pro začínající blogery sběratele. Týkalo by se to jak založení blogu samotného, tak psaní článků a modelů obecně... Mě se ten nápad líbí a tak jestli to stihnu ještě na zítřek přednatstavím další článek na toto téma.

Další věcí je, že bych ráda uspořádala meme na téma: "on my wishlist". O co by šlo? šlo yb o to, že jednou v týdnu uveřejníte článek, ve kterém představíte 1-5 modelů, které by jste chtěli vlastnit, může jít jak o modely, které reálně dostanete tak o CMka slavných umělců, která se Vám nejspíše nikdy do rokou nedostanou. Ještě to nemám úplně promyšlené, ale až to bude aktuální napíši o tom článek.

Dalším nápadem na, který mě přivedli taktéž knihy je recenzování modelů. O co jde? Mno... to se nechte překvapit :P.. Tohle ještě opravdu nemám promyšlené.. ;)

Ještě bych chtěla poděkovat Andy a Bebe, že pravidelně navštěvují můj druhý knižní blog: http://word-of-book.blog.cz/ a zanechávají pravidelně komentáře. Tímto bych chtěla vyzvat i Váš ostatní, že i za pouhé kliknutí a opětovné zavření stránky Vám budu moc vděčná, protože mi vzroste návtěvnost.

Jinak jak jste si mohli všimout stále makám na stránkách, jde to pomalu, ale jde to. Proto buďte schovívavý, když u Vás na blogu třeba nezanechám komentář.

O mě :)

22. ledna 2013 v 15:26 | pompin |  Moje osoba :)
Jmenuji se... mno koho to zajímá ;). Miluji zvířátka, není snad jediné zvíře, které by se mi hnusilo... :) Nejradši ze zvířátek mám zakrslá (ale i ta velká) prasátka a potkánky :)... Ráda chodím ven z kamarády, ikdyž jich nemám zrovna moc, ale za to ty co mám jsou opravdu dobří a já sama bych si z nich v mnohém měla brát příklad. Ráda čtu, mojí nejoblíbenější knížkou je Hostitel od Stephenie Meyerové, doufám, že Stephenie svou trilogii dokončí :P. Dále mám ráda například trilogii Hunger Games a celkově dystopie jsou mím oblíbeným žánrem.
Ráda poslouchám písničky zejména jedné kapely a to Simple Plan. P.S.: Ašo, už se moc těším na léto, až pojedem na jejich konzert :P :). Mezi mé další oblíbené hudební skupiny patří třeba Rancid, nebo Manowar a samozřejmě Metalica :).

Je mi 15 let... Jop vím... Je to málo, ale doufám, že mám alespoň nějakou autoritu :D... Ve škole mi to moc nejde, protože se neučím, nemám čas a ani chuť a klidně to přiznám ;D, jsem na výceletém gymnáziu nyní v Kvartě A, takže by tam ta chuť měla být, když jsem nadprůměrně inteligentní a nebo se jen spletli a jsem tam omylem? :D

Nedostatek času vycházín také z toho, že mám domu spoustu zvířátek o které se denodeně starám :D... ehm asi tak 20 potkanů, morče, křečky, žebrovníka, rybičky, žabky, krevetky, achatiny, pískomila, agamy a nedávno nám zemřeli dvě vodní želvy :(, které ale zase na jaře plánuji pořídit :D...

Z toho vyplívá další bod.. Proč mám jenom tak málo modelů, když sbírám tak dlouho? To je jednoduché, nejsme sice chudí, ale peníze z mého kapesného a vlastně i z mamčiny výplaty jdou do zvířat.. Jen tak pro představu: Váš potkánek je nachlazený a vy mu jako správný majitel chcete dopřát náležitou péči a tak ho vezmete k veterináři, veterinář naordinuje atb a pošle Vás domů ať se stavíte na kontrolu, přijdete na kontrolu a u veterináře dohromady necháte třeba i 500kč. Ale mě to nevadí já mám zvířátka ráda a při představě, že bych třeba k veterináři nešla a nechala zvířátko trpět se mi zvedá kufr... A navíc mám také jiné zájmy než jenom modely, třeba focení, nebo už zméněné čtení ;).

To je o mě asi tak všechno, když mi budete chtít napsat, email tady jistě někde vyhrabete, ale pro ty co neradi hrabou: pompin@email.cz ;)...
Ptáte se proč sem nedám fotku sebe? To je jednoduché... Na mě by ste se koukat nechtěli, ale potkánek si Váš pohled zaslouží ;)..

Když se vám život v jeden den obrátí naruby

21. ledna 2013 v 18:53 | pompin |  AM
Byl den jako každý jiný, jedinou změnu jsem pociťoval v tom, že se ze sopky, která se tyčila jako štít nad naší malou vesnicí, valili mračna dýmu. To u nás však nebylo nic neobvyklého, stávalo se to asi jednou do měsíce a všichni už si na to zvykli. Naše rodina nebyla bohatá, ale stěžovat jsme si také nemohli, ostatně jako nikdo kdo nechtěl být zbičován před zraky celé vesnice, nebyli jsme šlechta a tak jsme žili ve skromném baráčku a vlastnili jednu kozu a psa a protože jsme byli jen běžní občané museli jsme pětkrát v týdnu chodit obdělávat pole, které nám bylo přiděleno pro blaho celé vesnice. My jako rodina jsme z toho samozřejmě nic neměli, ale pokud bychom si stěžovali přišli bychom i o ten bídný příděl potravin, které jsme od panství dostávali. Když jsme posnídali vydala se tedy naše rodina a náš pes jako jindy obdělávat pole. Když jsme došli k nejsevernějšímu poli, které bylo nejblíže k vesnici asi půl míle od našeho domu většina vesničanů už pilně pracovala a tak se i my dali do práce. Ten den panovalo na poli ticho, vesničané měli skleslou náladu. Myslím, že to bylo tím, že se sopka probrala opět k životu. Slyšel jsem, že prý sopka už jednou chrlila tolik lávy, že tavící se horniny srovnali celou vesnici se zemí a vesničané, kteří stačili utéct zemřeli na zadušení jedovatými plyny. Bůh pak jako omluvu proměnil ztvrdlou lávu okolo vesnice na úrodnou půdu a zařídil ve vesnici nový život. Mrtvím lidem to už však stejně nebylo platné a když se tedy těch pár vesničanů, kteří zbyli z původních obyvatel na boha obořili a chtěli aby Bůh vrátil zpět mrtvé, bůh se na vesničany rozzlobil a jako pohrůžku občas ze sopky vypouští mračna dýmu, aby vesničanům ukázal, že on je tady pán a nikdo jiný. I ten tichý šepot, který na poli panoval ustal, ptáci přestali zpívat a hlídač co hlídal vesničany aby pracovali dal rozkaz aby se všichni stáhli do svých domovů. Bylo pozdě rudé roztavené horniny, které v gejzíru sopka chrlila již po ní klesali dolů, vesničané se dali do běhu, viděl jsem jak několik z řad starších padalo bezmocně k zemi a dusili se dýmem. Najednou se mi svět zamotal a upadl jsem. Nevím jak dlouho jsem byl v bezvědomí, ale probudil jsem se na louce a vedle mě seděl náš pes, měl jsem potrhané nohavice a tak jsem usoudil, že mě asi pes táhle. Když jsem se vydral na nohy, klopýtavě jsem se rozběhl k našemu domu, vešel jsem dovnitř a našel tam 6 bezvládných těl, nejstarší sestra ještě žila. Klekl jsem si k ní, věděl jsem, že nemám šanci na její záchranu. Nemohla mluvit a tak se na mě jen koukala. Když najednou upustila z úst: "Udělej to co bys chtěl na mém místě ty, zabij mě!" Začal jsem plakat, vědíc, že sestře nedokážu jinak pomoci, než její trápení ukončit. Věděl jsem, že to nedokážu. Sestra mě chytla za ruku a znovu zopakovala svou prosbu: "Zabij mě!". Nemohl jsem se už dále dívat na to jak se sestra trápí, vběhl jsem do kuchyně vzal nůž co ležel na dřezu, doběhl za sestrou a jemně se jí zeptal: "opravdu to chceš?" I když jsem sám věděl, že lékař je na míle daleko a jestli někdo přežil, nebude schopný mi se sestrou pomoci. Sestra jen tiše rukou sáhla do mích vlasů, přitáhla si mě k sobě a políbila mě: "Ano chci, nebudeš žít jako vrah, ale jako hrdina co pomohl své sestře. Vážím si tě za to jak dobrý jsi." Nemohl jsem váhat, protože když bych zaváhal nikdy bych to nedokázal. Cítil jsem jak se nůž zabodává do sestřina srdce a ta z povzdechem naposledy vydechla. Zavřel jsem jí oči, zvedl se na nohy a rychle utíkal. Bylo mi jedno kam, chtěl jsem odsud pryč. Sedl jsem si na louku složil ruce a hlavu do klína, v duchu jsem řval, že jsem sám, jako jediný jsem přežil, nevím co budu dělat, nemám rodinu, nemám nikoho. V tom jsem u sebe ucítil teplo, otočil jsem se a uviděl psa a v tom jsem si to uvědomil, nejsem sám, jsme na to dva. Zadíval jsem se psovi do očí a potichu řekl: "Zachránil jsi mi život a za to ti patří můj dík příteli."

zkouška/neřeště/ pak smažu

21. ledna 2013 v 18:00 | pompin

Days by days

21. ledna 2013 v 17:13 | pompin
Dlouho jsem nepsala... (divný začátek článku). Je před pololetím a my psali hooodně písemek a tak jsem se musela (m)učit. Taky mám nemocné hned dva potkánky a řeším problém, že mi doma zbil jeden potkaní kluk a já si ho nechat nemohu, je to měsíční chlapeček ve zbarvení russian blue silver a znaky irish a nejspíš spoted, takže by se skvěle hodil třeba i na výstavy, ale i jako domácí mazlíček. Má VP, ale myslím, že u registrace by prošel :)... Nechala bych ho za simbolickou cenu 100kč. Jsem ochotna ho dopravit do Prahy, ale mám čas jen tento víkend. Také hodně čtu a tak zapomínám na tento blog, chtěla jsem napsat již včera, ale to jsem byla v šoku, protože mi v ruce začal hořet fén (vyskratoval) a tak jsem ho pustila na zem a on bouchnul a jediné co babku zajímalo bylo, že se ten fén rozbil a né jestli se mě něco stalo, možná to bude znít blbě, ale mě dělá problém zapojit třeba i něco do zásuvky... A teď když se mi stalo tohle... mno prostě... Už nikdy nevezmu én do ruky.. Jsem na tohle strašná, pořád si říkám, co kdybych ten fén držela a nepustila na zem? Já vám řeknu co, dostala bych šlupku a byla mrtvá... Bože... to se musí stát fakt jen mě... Jinak ráda bych dokopala do konce úpravy co jsem chtěla tady na webu dělat, ale jde to pomalu.. a myslím, že dřív jak o pololetkách se k tomu nedostanu, mno možná zítra, pokud zůstanu doma (není mi dobře od žaludku) tak bych mohla něco zkusit, ale spíš né, ještě by mě začla bolet hlava :P :D. Ale abych si pořád jen nestěžovala, dneska jsem byla na češtinářský olimpiádě a tam byl sloh, který byl na téma "za tohle jsem ti vděčný." toto slovní spojení jsme měli jakkoliv zakomponovat do textu a vzhledem k tomu, že si povídku pamatuji, myslím, že bych ji mohla uveřejnit i tady na tomto blogu.
Jinak venku mrzne až praští a to doslova :D. Tuto neděli bych měla jet za mámou lyžovat tak jsem myslela, že bych vzala foťák a pár modelů ssebou, ale spíše ne, protože v -15°C se mi fotit vážně nechce.. brr.. Nevěříte, že u mí mámi je -15? Tak se někdy koukejte v TV na počasí, moje maminka bydlí hned pod černou horou a občas je tsam větší zima naž na té hoře :D
Co se týče nakupování modelů... Hmm... uvažovala jsem o koupi některého z prodeje, který má vystavený Naervon, ale vzhledem k tomu, že nevím zda mám stále BAN na nakupování, nechci zbitečně provokovat ;).
Milujete taky někdo Punk, Hard core, nebo Metal? :D Já jo a nejradši ze všech skupin mám Simple plan, Rancid, Metalicu, Manovar, Nanovor, Komunál, AC/DC a tak :D (ten klip je dokonalej, určitě pusťte!! :D

Shrnutí uplynulého roku

13. ledna 2013 v 17:20 | pompin
Ikdyž opožděně, tak alespoň...
Tento rok byl pro mě ať to vezmu z jakéhokoliv úhlu pohledu dobrý!! :) Nasbírala jsem spoustu koníků na, které jsem pyšná, udělala jsem věci na které nejsem pyšná, ikdyž ano stále si myslím, že jsem jednala většinou dobře a asi kdyžbych se teď měla vrátit, neudělala bych to jinak... Všichni víme o čem mluvím... Ale abych se přiznala, k Naervon chodím stále... Proč? Je to jednoduché, její články mě prostě baví! Nemůžu si pomoct... :) Další věc je (na ní nesmím zapomenout), že jsem poznala 2 super osůbky, obě mám hrozně ráda a nedám na ně dopustit.. Ano mluvím o Aše a Frisullce. U Aši jsem prožila snad nejhezčí chvíle svého života... Ty prázdniny pod stanem byli nezapomenutelné!! :) Za to Frisullka je v mnohém můj vzor, je zodpovědná a v tom je výjmečná ;)... A má úžasnej foťák (tohle prostě musím zmínit :P), ale nikomu jinýmu než mě nepučuje :P :D :*... Navštívila jsem i jiné sběratele, jako třeba Lintith :) (Máš super kočku! :D), která nám u ní ukázala svoje super modely! :) Co se týče LS, byli jsme mám pocit taky celkem úspěšní... Ocenění počítat nebudu, ale nejvíc jich bylo z NYLS a to 18 diplomků. Ikdyž poslední dobou modely moc nenakupuji sbírce se stále věnuji, chodím fotit, jezdím na výstavy a snažím se moc koníků neprodávat, ale bohužel mám i jiné zájmy :(... Jinak včera jsem slavila narozky.. jop je mi 15... Nevím jestli z toho mám mít radost, ale asi jo.. ehm.. proč se narozky slavěj? :D Dostala jsem stativ a brašnu na foťák a v úterý by měli dorazit ještě nějaké knížky ;). Další LS, kterou plánuji je NYLS, ale ještě není moje účast na 100% jistá, bohužel jedeme ke konci ledna na dovolenou a já nevím zda se to nebude krýt. Upřímě myslela jsem, že mi ten článek zabere mnohem víc řádků, takhle se stydím, že je tak krátkej :D... Ale já sem řekla co jsem chtěla... Pá... Pompin :P :D

Zápis SR/OS a vší "havěti"

5. ledna 2013 v 19:28 | pompin |  zápis SR

!!!Čtěte prosím celý článek!!!

Ahoj... víte, že já sama SR ani OS nevedu, vedu něco jako "přijdeš ke mě, jdu já k tobě" ale i tak bych měla ráda jasno v tom kdo na můj blog chodí a dala si do kupy nějaký ten seznámek.. :) Prosím berte to tak, že žádná SRka ani OSka nevedu, tudíž když se nezapíšete, vše zůstane jako dřív, ale uděláte mi tak problém navíc ;) proto bych byla ráda, kdyžby jste se nevymluvali na to, že SR ani OS, nebo OR nevedete a prostě ten koment napsali. Pokud máte mě a můj blog rádi (jinak enchápu proč tohle čtete) tak to pro mě uděláte. :)) Víte, že tohle dělám taky v případě, že chci oznámit ěnco důležitého a potřebuji aby jste si to všichni přečetli. A to je to, chci Vám říct, že pokud rádi čtete a nejen to můžete semnou spřátelit i na mém druhém blogu http://word-of-book.blog.cz/ byla bych za to moc ráda, protože nutně potřebuji zvýšit návštěvnost alespoň na 30/den aby mě přijali do klubu v nakladatelství Fragment :). Takže prosím koukněte na web a zanechte třeba nějaký pekný komentář :).. Mimochodem jako před každým zápisem bych ráda vyhlásila má oblíbená SRka a nové objevy.

Takže na pomyslný trůn si může sednout Andy, moc mě překvapila její láska ke knihám a také to, že má doma úžasnou agamku :)... Strašně moc dobře obíhá (ikdyž já moc ne :( O_o... Dalším mím oblíbeným rančem je ranč Haničky koníčka, schleichovky, Bebe, Jojky, Kami, Gabči a nesmím zapomenout na Jeife. :) Tentokrát Vás je celkem dost, jen tak dál.

heh.. změna přístupu, jak to nazvat?

3. ledna 2013 v 16:41 | pompin
Ahoj,
změny vzhledu jsou téměř u konce a dnes tedy poprvé oběhnu :)... Jetě je tu jeden problém... nechce se mi vést 2 blogy, jeden o modelech koní a jeden o čtení a o knihách, vadilo by vám, pokud bych to spojila sem na tento blog? jakože by se tu navíc občas objevila nějaká ta recenzička na nějakou knížku.. a podobně :) Vadilo by?
Pompin

Jsi zde poprvé?

2. ledna 2013 v 15:03 | pompin
Ahoj milí potníku internetu,
Vítám Tě na stránkách věnovaným mému koníčku - sbírání modelů koní, jejich focení a vystavovaní a samozřejmě psaní o nich :). Doufám, že se ti zdě bude líbit. A teď malá poučka aby ses na mích stránkách vyznal.
Právě si na záhlaví mé stránky naklikl na ikonku "first". Nad ikonkami najdeš také odkazy na můj facebook a modrou šipku pro vrácení zpět na hlavní stranu. Když budeš něco hledat je tu odtoho pátrací lupa, kterou najdeš též nahře u ikonky facebooku. Pokud mi chceš něco pěkného napsat klikni na ikonku obálky.
Nebo by si snad rád nějaký pěkný dessign na svůj web z mé dílny? Nebo se chceš podívat na moje modely koní, fotky, nebo něco jiného? Klikni na menu u ikonky "first", ale to zvládneš i bez mé pomoci :).
V levo najdeš další menu, kde jsou rychlé informace o mém webu a další rubriky. :)

Brzy se vrať, Pompin.

Grafika na přání

2. ledna 2013 v 14:55 | pompin
Co umím? Umím vytvářet dessign buďto z obyčejným záhlavím a pasujícími okraji a nebo záhlaví s naklikávacími prvky s pasujícími okraji. Menu dělám pomocí voltelného menu boxu do menu mohu dle přání přidat různé prvky jako nápisy, nebo malé boxíky na oddělení... (jako mám teď). Umím perfektně pracovat s Photofiltrem (to byste se divili co ten prográmek dokáže :P) Umím vytvářet naklikávací ikonky se znakem Vašeho ranče, dělat rozvrhy hodin, oddělovače, podpisy a různé jiné prvky.

Co nabízím:
• Design na přání
• Rozvrh hodin
• naklikávačky a benery do menu
• oddělovače
• podpis
• Co si umanete

Co požaduji:
Solidární přístup a né "já chci dess a ty mi ho teď hned uděláš" odpověď zní "Ne neudělám." :) :P. Někdy mám hodně učení a tak nestihnu dess udělat hned v ten den, ale většinou mi to trvá do tří dnů od přijetí Vaší žádosti.
U celkového designu požaduji nechat ho na stránce minimálně 14 dní. U ostatních prvků záleží na domluvě. Na dessignu budu mít někde malím písmem poznamenáno, že je mé výroby.

Výuka grafiky:
Výuka grafiky je zpoplatněna a musíte mít založený skype a povolenou funkci sdílení obrazovek. Naučím Vás téměř cokoliv co sama umím. Cena se pohybuje od 100kč - 1000kč. Záleží na domluvě.

Jak mne kontaktovat:
Napiště mi na email pompin@email.cz a domluvíme se. Služní lidé začínají pozdravem a končí podpisem ;).


Models

2. ledna 2013 v 10:24 | pompin
Po kliknutí na logo značky se Vám zobrazí výpis koní na ranči.Nový design

1. ledna 2013 v 15:15 | pompin
Ahoj... mno co říct... hurá máme nový des ve světlejších barvách.. Co říct.. je obyčejný.. nepotěší, ale ani neurazí.. měla to být jen zkouška, konečně jsem pochopila jak udělat v záhlaví naklikávačky :D (ne neprozradím jak jsem to udělala), nebojte možná ještě dneska design doupravím do finální podoby, toto berte jen jako zkoušku :D... nezlobte se na mě, že je ten design tak příšerný fakt je to jenom zkouška... :) nejprv chci dodělat grafiku v menu, to mi dá taky zabrat ;) chci totiž také zkusit něco nového :). Líbí se vám nový dess alespoň trošku, třeba jen barvami? :)
Copyright Pompin 2010 - 2013