hhhds


Aneb když se z koníčku stane úchylka :3.

Prosinec 2012

:) Prosím čtěte! DŮLEŽITÉ

29. prosince 2012 v 17:10 | pompin |  jak plyne čas
Ahoj,
jsou prázdniny a já si uvědomila, že je to tady velmi nepřehledné, proto bych do konce prázdnin chtěla vyhlásit rekonstrukci! Co to znamená? Do konce prázdnin mne prosím omluvte s obíhání, hned jak dokončím rekonstrukci, vrhnu se na obíhání a psaní tak jako nikdy! a co vše budu upravovat?:
○ Design blogu (nebojte bude nějaký světlejší :P :))
○ Profili koní
○ SRka a OSka
○ Rubriky webu a volitelný menu box
○ Fotogalerii
○ Grafiku, chtěla bych přidat pár zajímavých prvků
Děkuji za pochopení, Pompin.

Nová zaměstnankyně

29. prosince 2012 v 13:48 | pompin
Ahoj,
úplně mi vypadlo vám napsat, že jsem podala inzerát na veterináře a zároveň trenéra našich koní. Konečně se na něj jedna paní ozvala... Inzerát vypadal takto:

Dobrý den/Ahoj,

náš ranč Sintie přijme nového zaměstnance na pozici veterináře a trenéra koní, koně trénujeme především na western, ale přijmeme i trenéra na drezuru. Nabízíme kvalitní koně plemen především APH a tažných koní, ale najdete u nás i spoustu jiných. Celkem je v naší stáji 10 koní. Nabízeme rozlehlé pastviny, dvě jízdárny, parkůrové vybavení a mnohem více, v neposlední řadě ustájit u nás vlastní koně.

Co požadujeme: Veterinární vysokou školu (VFU), nejlépe se zaměřením na koně, dále licenci trenéra a jezdce, a v neposlední řadě kolegiální a vřelí přístup. :)

Ozvala se nám na to jedna zájemkyně, jmenuje se Laura a chtěla by u nás pracovat, má vystudovanou veterinu v americe, ale jako malá žila do svích 18 v ČR, má dva koně, ale nejspíš by k nám chtěla přivést jenom jednoho a toho druhého až později, až by se tu opravdu usadila. Trénovala by koně na drezuru, ale s parkurem a westernem by nám taky pomohla.

Jeden s koní se jmenuje Misty a čeká hříbě, druhý je Kong a je to percheron, Misty je poník. Laura nám psala, že pokud bychom měli zájem o odkup Misty by nám po jejím ohřebení prodala a nechala si její hříbě do tréninku. Laura má v čechách kamarádku jmenuje se Taylor a ráda by k nám také přijela jako trenérka a případně ošetřovatelka koní. Údajně by si sebou také měla přivézt koně a to valacha APH, přijali jsme tedy obě. Loura bude dostávat plat 8 000kč měsíčně i po strhnutí nákladů za ustájení dvou koní a Taylor také, sice má jen jednoho koně, ale Laura u nás bude pracovat i jako veterinářka. :) Dnes by měli poslat fotky svích koní, tak je pak uveřejním :)


28.12.2012

28. prosince 2012 v 21:51 | pompin |  Deníček
Tož čas plyne tak rychle ani jsme se nespamatovali z vánoc a už je tu nový rok... Zrovna koukám na jeden Sci-Fi film a celkem mě to zaujalo... Nevím přesně jak se to jmenuje, ale dávají to od 8 na primě :). Dneska jsem jen tak nazkoušku udělala pár fotek zrcadlovkou a celekem se vyvedli, původně nebyli určené sem, ale nakonci článku budete mít malou upoutávku :)... Další pro mě špatná zpráva je, že jsem dočetla Hostitele, ach ani nevíte jak mi je smutno z toho, že vím, že autorka další díl nenapíše... No což.. Asi se pustím do Hunger Games :). Další věc je ta, že mě můj foťáček nepřestává překvapovat, objevuji stále nové funkce. Další věc je ta, že jsem byla na super procházce s mím bratránkem a jeho pejskem (nejlepším psem v mém životě, nejspíš i pokud bych měla vlastního) Baxíkem, je to slovenský čuač a je moc hodný, tak alespoň jednu fotečku jeho a mě :D (na mě nekoukejte, ale na pejska ano! :D)
Ještě jedna věc je tu co mám an srdci a to nový spůsob obíhání spřátelených a oblíbených rančů, popřípadě jiných blogů.. Od teď to dělám tak, že kdo přijde ke mě, jdu i k němu, takže prostě, dáte ke mě komentář a jakmile si toho všimnu a pokud budete mít na svém blogu článek, co jsem ejště nekomentovala, okementuji ho :)... Mě to takhle vyhovuje a doufám, že vám taky.. :) Budu mít víc času na Vás co sem chodíte a ne na ty co ne mě kašlou...
Protože tu byli dotazy na můj profil na FB tady je jeho odkaz: http://www.facebook.com/say.machova :) ráda přijmu Vaše žádosti o spřátelení ;)
Na závěr tedy slíbených pár fotek:
Naše bezejmená kobilka se vydala vyskoušet pod mím dohledem novou ohlávku :)
Michal se rozhodl Diamonda taky malinko provětrat, přeci jen už si ani nezpomínám kdy byl Dia na projížďce naposledy :) Oběma to moc prospělo!
louky na kterých se dnes Michal a Dia proháněli.. :)
Nazanevřeli ani stablí obyvatelé ranče :)
:) Ospusťte třmeny
A poslední prosluněná :)
Pápá a omluvte kvalitu Facebook hrozně zhoršuje..

Včerejšek a dnešek :D

27. prosince 2012 v 11:45 | pompin
Ahojky,
včera jsem byla u Aši, bylo to moc fain... :) Aša si koupila rybičky, protože k vánocům dostala akvárko, no bylo to prostě fain... Dneska bych chtěla poprvé vyrazit fotit ven koně s novým foťákem.. :) Doufám, že se na fotečky těšíte..!! blbé je, že mi rajče začlo stávkovat, nahraje vždycky prvních pár fotek a pak místo nich černo :D nevím jestli je to tím virem co mám v PC, nebo má nějakou chybu rajče, každopádně jsem se rozhodla fotky nahrávat na FB, tam mi to zatím jde :D Takže všichni kdo mě máte přidanou se můžete "pokochat" na mém FB... :D Samozřejmě pár vybraných fotek dám i sem :)
Ale protože FB nahrává fotky fakt pomalu, asi budu muset začít poprvé v životě promazávat :D mno nevadí.. wow.. už se nahrálo 53 fotek z 245!! :D Jinak, v mém foťáku se dají fotky přímo uprovovat, jedna s funkcí je třeba selektivní barva:
Další věc je, že jsem vyloženě šťastná... Včera když jsem jela k Aše vzala jsem si ssebou dva mé nej potkánky Xianka a Ajbeasku a nechala je spolu (ajbeaska nemůže mít děti) a oni se ani jednou neporvali, ani o jídlo se nervali ;)... Tak sjem je dala doma k sobě do klece a oni jsou happy... Konečně vidím Xianka a Ajbeasku štastné.. :) astrašně jim to spolu sekne ;) Posuďte sami o pár řádků níže.. Ještě na vysvětlení, Xianek, se začal se všemi kluky co jsem k němu dala rvát a způsobil jim ne moc hezké zranění, tak jsem ho nechala samotného, až teď se mu nějak zalíbila Ajbeaska :)
A ještě jedna fotka nazávěr z návštěvy u Aši :) Foceno v jednom z OC, které jsme navštívili...

Copak jste dostaly? :)

24. prosince 2012 v 19:11 | pompin
Ahojky, tak copak jste pěkného dostali? Já dostala samozřejmě foťák!!!! :D Pak knížku, jeden velký kalendář s potkanama a jeden malí na stůl... a pak oblečení :D Řeknu Vám jsem z toho foťáku maličko vedle, ale zároveň šťastná! :) Jenom sním ještě moc neumím, ale pár foteček už sem samozřejmě vyfotila:

Už jen pár hodin :)

24. prosince 2012 v 15:18 | pompin
Ahojky, dnes je štědrý den a i já ho nertpělivě vyčkávám, smutné, ale je, že akčkoli dotanu noví foťák, nebudu vám moc fotky z něj ukázat a to proto, že mám v PC vir.. moc mě to mrzí... :/ No Užijte si Vánoce Vaše... Pompin*Ka*

Nový blog, konec světa a ostatní voloviny...

22. prosince 2012 v 13:28 | pompin
Ahojte...
Tak sme přežili... Pro někoho je to dobré, pro někoho třeba špatné. Každopádně mi včera zdobili stromeček. Vypadá až nechutně přeplácaně, hlavně ty dvě čokoládové kolekce se na tak malí stromek opravdu nehodí.. "Zdobili" tak bych to nenazvala. Celý stromek sem samozřejmě ozdobila sama, protože se do toho nikomu nechtělo a já neměla zrovna co dělat tak mě tím mamka zaúkolovala, vyfotím ho až na štědrý den.. BH už mají taky stromek ozdobený, jen sem si dneska usmyslela, že zkusím sehnat ještě nějaké žárovičky na něj, máme doma sice jedny staré, ale ty jsou strašně obří, jsou to takové muchomůrky, minulý rok jsem je měla pověšené v okně... Mno... co říct na nový blog... Asi, že jsem ráda, že zůstal stejný editor na psaní článků a nastavovaní dessu.. pro mě tu vlastně žádné změny nejsou, až na to, že mi vadí, že zmizela návštěvnost, ale nevadí mi to zas tolik, je to pro mě jen o pár kliknutí na víc... Dneska jsem si tak nějak malinko porovnávala sbírku a hledala věci co už jsou dávno stracené.. Taky Vás tak nasere/mrzí, když nemůžete něco důležitého, nebo oblíbeného najít? Přitom já nejsem zas takoví bordelář.. mám ráda pořádek, ale mám blbou babku, co musí pořád chodit a něco brát a přendavat jinam. Podle ní je to úklid, podle mě je to dělání bordelu... Každopádně jsem se naplno ponořila do čtení "Hostitele" ze začátku jsem ani nečekala, že mě to tak bude bavit. Rozhodla jsem se, že dneska do večera napíšu další článek o tom "co mě baví" nejspíš na téma "focení", ale ještě uvidím... Zítra je 23 to už je pak jen den k 24, připadám si jak malé dítě, jsem šíleně natěšená... Mno nic, jedem nakupovat, tak Čau!

l1l Čtení

18. prosince 2012 v 21:00 | pompin
Moje velké hobby o kterém málokdo z Vašich řad ví! Miluji čtení, je to pro mne, jako vlastní svět, svět kdy se plně ponořím do příběhu a přestanu na tu chvíli (někdy hooodně dlouhou chvíli) vnímat realitu. Ráda čtu horory, sci-fi a fantasy, ale ani jinými žánry nepohrdnu, známých knih mám načteno málo, čtu hlavně starší knihy z nových je to třeba sága stmívání, sága eragon a podobně... celkem jsem přečetla přes 300 knih. A jakou knihu mám nejraději? Mno není snadné to takhle snadno říct, ale asi stmívání, resp. Rozbřesk... Pak by přišel na řadu "Můj tajný deník" od Jacquilene Wilsonové, ale ten je z úplně jiného soudku. Momentálně mám rozečteného Hostitele od Stephani Meyerové. A nejoblíbenější autor? Hmm to bude asi... Stepheni!! :D Nečekaně... Ale neujíždím jen na stmívání.. myslím co se týče upírů, ale o tom zase v druhém, nebo třetím článku, to by se sem totiž nevešlo! Knihám zdar!

čtěte :)

18. prosince 2012 v 19:56 | pompin
Ahoj,
do Vánoc nám zbývá 6 dní, protože jsem nemocná, doma a nudím se, rozhodla jsem se předntstavit nějaké články a každý den (dneska ještě ne) oběhnout všechna moje srka. O čem články budou? Na každý den budou přednatstavené dva články na téma "tohle mám ráda" chtěla bych Vám ukázat co krom sbírání patří k mím koníčkům a jak trávím volný čas. Uvidíte, že budete překvapení! Na první článek se můžete těšit už dnes!
Tak pá, a vydrž to to čekání! Už jen 6 dní! Pokud tedy nebude konec světa!

Pompin*Ka*!! :)

14.12.2012

15. prosince 2012 v 9:00 | pompin
Tak nám zbívá ještě 10 dní.. Já už osobně mám dárky skoro všechny koupené, mamce a dědoj jsem koupila knížku, bratránkoj taky, jenom pro babču nemůžu nic vymyslet... :// A co dělám? Nudím se, už se prostě nemůžu dočkat, ty poslední dny jsou vždycky nejhorší... Kdy budete mít prázdniny? mi se učíme do středy, pak máme den her a pak třídní akci takže vpoctatě až do pátka budu ve škole, pokud se neuleju.. jakože asi nee... :D No pokud to vydržíme do víkendu, tak pak už to půjde samo, jinak na vánoce už sem předem dostala nové velké terárko pro agamy, dále pak knížky, které jsem si taky "vydupala" předem, z argumentem, že mi to tak rychleji uteče a pak samozřejmě dostanu foťák :D.. Už se těšte fotografové, bude konkurence!! muhahaah :DD... abych řekla pravdu jsem nějaká ospalál, takže až tohle dopíču, půjdu se převléct do pižama a číst si už do postele, a to jsem plánovala že dneska půjdu ještě ven a vrátím se domů až ve 3 ráno ;D...
Těšíte se na vánoce? na co nejvíc? Já asi na tu atmosféru, na dárek samozřejmě taky, ale prostě já ten den miluju, vždycky z mamkou koukáme až do rána na pohádky, buďto v TV, nebo na DVD a někdy ani nejdeme spát.. :) Máme u sebe potkany a celou noc se snima mazlíme, je to prostě taková pohodička a to mám na tom nejradši, ikdyž někdy je to taky o hádkách, ale pak se to vždycky uklidní... No ať už to neprotahuji... Mějte se hezky, obíhat budu až na prázdniny, nebo možná v neděli pááá... *Pompin*Ka*

Ateliérek

10. prosince 2012 v 16:15 | pompin
Ahojky, máte pravdu nepsala jsem... :)
No, ale doufám, že tenhle článek si alespoň nědko přečte...
Vánoce jsou už za 2 týdny a já sjem natěšená jak... nevím co :D... No nadpis článku malinko zavádějící, prostě rozhodla jsem se, že když ej teď sníh, moc se mi ven enchce a tak budu fotit doma, udělám si k tomu sluníčko a tak... nebudu žvanit kuk:

Fotky z wls

1. prosince 2012 v 10:40 | pompin
Ahojky :)
Tak frisullka (konečně) nahrála fotky z wls na rajče a protože jak sama napsala skoro všechny ikdyž jejím foťákem jsem fotila já, tak dávám odkaz na její rajče :) a malou ochutnávku fotek u kterých vím, že jsem je na 100% fotila já sem na web ;)
http://ranch-dallas.rajce.idnes.cz/WLS_2012/
Copyright Pompin 2010 - 2013