hhhds


Aneb když se z koníčku stane úchylka :3.

Květen 2012

KONEC

28. května 2012 v 20:20 | pompin
KONEC - ranč tu nechám tak jak je teď, ale toto je můj poslední článek. Chtěla bych se omluvit nae... Mrzí mě co sjem udělala, ikdyž vím, že kdyžbys tohle samé napsala ty o mě, tak by byli všichni s tebou. Neříkejte, že to není pravda. Chtěla bych Vám všem moc poděkovat za skoro 2 roky tady s vámi. S vámi všemi. Mějte se hezky, Pompin.

KONČÍM - Definitivně!

27. května 2012 v 19:36 | pompin
Jo končím... definitivně... to znamená, že tento ranč přesně za týden smažu! Už mě to totiž nebaví! Nemohu vyjádřit ani svůj názor a všichni hned ,,naenko nebreč" ,,naenko pompin je píča". Přitom o potkanech víte hovno. Potkan prostě NESMÍ být sám, jinak kouše a je agresivní (jsou i výjmky) a to je právě případ Bédi, nepsala jsem o tom proto abych pomluvila Nae, ale proto, že mi ej bédi upřímě líto. Já mám 13 potkanů pohramadě a ani jeden mě v životě nekousnul. Zajímávé co? Navíc mám potkánky už od mala a míma rukama bych řekla jich prošlo mnohem více, než rukou Nae. A důkazi? Napsala jsem na tuto http://www.kralici.cz/potkani/diskuze.asp?app=0 diskuzi pod přezdívkou Golli přesně naenin případ a vida už je tam odpověď. Tak mi tu neříkejte, že melu do prázdna!

V offline režimu...

27. května 2012 v 9:04 | pompin
Ahoj,
určitě se Vám to taky někdy stalo, prostě nemám co a ani chuť něco psát. Mamka má blbou náladu, vypadá to, že se rozešla z jejím přítelem a tak si vybijí zlost na okolí. Nechci zase psát článek o tom jak se mám blbě, ikdyž to tak nakonec stejně skončí.

Spíš bych chtěla napsat něco k tomuto ranči, rozhodně nechci končit, to ne, ale poslední dobou mi to nějak nejde... Nejde mi psát profili, nejde mi vymýšlet nové náměty, nejde mi vyrábět a tak. Nejde je lenost, lenost a zároveń nedostatek času.
Nemám peníze na modely, už od CLS nemám žádného nového koníka. Koníci mi ,,leží" na poličkách a to leží berte doslova, protože jsem je ještě nesrovnala od té doby co tam proběhla Žaneta a scházela mi je. Stane se. Rozdělaní koníci (ty na CM) se mi tu také povalují a já se nemám k tomu je dokončit. Včera jsem měla jet na výstavu potkanů, ale nejela jsem. Přípravy na SLS v nedohlednu. Upřímě bych se ani nedivila, kdyžby mi mamka řekla, že jet nemůžu. Jinak si, ale nemám na co stěžovat, potkánci se mají skvěle (až na ajbeas) a žanetka co nevidět porodí mimča :). Pokud by jste někdo měli zájem koukněte na moje stránky chschs.webnode.cz. Momentálně mám k rezervaci dva klučíky. Jinak potkánci NESMÍ být sami, jinak se stanou agresivními a neochočitelnými. Jsou to společenská zvířata a je to jako kdyby nás někdo zavřel do klece a nechal samotné, jen občas prohodil kousek nějakého chleba, vody a toť vše. Taky by jsme se z toho brzo zcvokli. :D Jo malinko tím narážím na některé z Vás. Prostě když se rozhodnu pro potkany, musím počítat z jejich nároky. Jestli Béďa začal Nae kousat je to bohužel její vina, že nemá kamaráda. Kastrace tomu fakt nepomůže, ani bych se nedivila, kdyžby se jí potkánek už z narkózy neprobudil, jelikož je to obrovská zátěž pro tak malí organismus. Ještě ke všemu kvalitně udělaná kastrace vyjde na 1000kč a více. Není už lepší, pořídit o potkánka na víc. No, ale to je fuk, jen jsem se snažila poradit, ale když o to někdo nestojí...
Mějte se, Pompin. ( Ozvu se jak jen to bude možné ;))

Problémy a všechno je na hovno...

23. května 2012 v 19:43 | pompin
Tenhle článek nemusíte číst, je to jen pro to abych si yvčistila hlavu... ;)

22.5

22. května 2012 v 6:37 | pompin |  Deníček
Ahoj, nepsala jsem... nevím co dělat... nevím zda koně chci na 100%, prostě mi přijde, že se bez něj obejdu a že je to i lepší, protože mi to nezabere tolik času... Jasně co by za to kdo dal že? Ale já envím zda si mám nějakého vybírat když nejsem rozhodnuta na 100% spíš se přikláním k druhé variantě, že ho nechci... Navíc pokud bych nechtěla koně, mohu si vybrat nový mobil a zrcadlovku... ale opravdu nevím.. poradíte?

Love Darling

17. května 2012 v 20:58 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Love Darling
Věk: půl roku
Plemeno: APH
Info o modelu: Obědnán z německa 1. v ČR
Historie: Narodil se u náš na ranči.

17.4.2012

17. května 2012 v 20:08 | pompin |  Deníček
Rozhodla jsem se, že bych dneska mohla nafotit nějaký návod na výrobu :).
Chtěla bych se Vám pochlubit z mojí novou klecí. No novou je nově vybavená :D.
Celá :D
2m trubky :D

Blubkík

17. května 2012 v 7:00 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: blubkík
Věk: 11 let
Plemeno: Irský Kob
Info o modelu: Lover set - TH
Historie: Přijel v jeden horký letní den, pomáhá s oráním pole a plánujeme ještě nějaké výstavy.
Fotky by frsullka and my. Koně na fotkách jsou opravdu moji, Frísullka mi je vzala na nafocení do izraele.

Gold Heart

17. května 2012 v 6:56 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Gold Heart
Věk: 6 let
Plemeno: Appalosa
Info o modelu: pochází z lover setu - obědnán od TH.
Historie: Přišel k nám v jeden horký den v létě.
Fotky by frsullka and my. Koně na fotkách jsou opravdu moji, Frísullka mi je vzala na nafocení do izraele.

Gefi

17. května 2012 v 6:50 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Gefi
Věk: 4 roky
Plemeno: mimochodník
Info o modelu: koupen od Nae - novinka 2012
Historie: U nás moc nevyužitá, jezdci na ní kašlou, protože je to ještě takový telátko a ikdyž jim 10x řeknete, že ji mají jít porojet, vezmou si ,,lepšího" koně.

Jumper OF SM

17. května 2012 v 6:47 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Jumper
Věk: 3 roky
Plemeno: Anglický plnokrevník
Info o modelu: V ČR celkem vzácný, je ze sady koní weg 2011 (myslím)
Info: Rád skáče ve volnosti a jezdí roviny. Bohužel nám na něj teď chybí jezdec, ale to se snad brzy zpraví.

Creamsicle OF TR

16. května 2012 v 21:30 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Creamsicle
Věk: roček
Plemeno: Clyndensale
Info o modelu: Přivezen z CLS
Historie: Máme ho teprve chvíli...

Lucky Love You

16. května 2012 v 21:11 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Lucky Love You
Věk: 9 let
Plemeno: Appalosa
Info o modelu: Lucky k nám přijela z ranče silverhooves
Historie: Lucky máme teprve chvilku... Přijela těsně před CLS.

Trait Du Nord TR Of

16. května 2012 v 21:07 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Trait Du Nord
Věk: 5 let
Plemeno: Belgický chladnokrevník
Info o modelu: Vzácnost: 8/10.
Historie: Traita jsem dostala k vánocům. Je z německého e-shopu. Plánujeme sním připouštět a drezůru.

Diamond 60th Jubilei aniversay TR OF

16. května 2012 v 20:42 | pompin |  Koně tady na ranči
Jméno: Diamond 60th Jubilei Aniversay
Věk: Hodně, je to božský kůň a jeho věk nevíme přesně.
Plemeno: Božský kůň
Info o modelu: limitován na 2010 ks, vyroben k výročí firmy breyer.
Historie: Přijel k vánocům.

Hráčka Vladislava

16. května 2012 v 16:32 | pompin
Na howrse hraje jedna hráčka a protože vím, že Vás hodně howrse hraje tak Vám chci něco napsat, je to píča, sviň a kráva... Kopíruje prezentace a nahlašuje pro nic za nic! Nikdy ji nepište a pokud uvidíte její sebemenší chybku, ihned nahlašujte. Je proradná a zlá...!!! Je to prostě píča a pokud ji napíšte hned si Vás dá do prezky, jako podvodníka, nebo zlého člověka! Ve hře podvádí a má určitě mulťák.

16.5.2012

16. května 2012 v 7:05 | pompin |  Deníček
Ahoj, zase mám jen pár minut. Na dnešek je přednatstavených pár profilů asi okolo 18:00,možná déle... Nevím jestli se tu ejště dneska oběvím, tak mě prosím omluvte z obíhání... Profilky komentovat nemusíte, ale můžete :D. Včera jsem nakonec nefotila, ale dneska asi půjdu... Ikdyž nevím no... Musím cvičit na kytaru... Jo a umřel mi chameleon, vůbec envím proč ;(

Výprodej č.1/2

15. května 2012 v 18:53 | pompin

Než začnete nakupovat čtěte:

Poštovné činí 15kč při platbě předem (obálka),při dobýrce je to něco okolo 50kč. Na slovensko je to předem 35kč a na dobýrku posílat nelze. Toto je první část výprodeje. Jedná se o vyprázdnění skladu. Druhá část bude zítra někdy v tomto čase a Vaše objednávky z obou se mohou sčítat. Komentáře jsou moderované. Vždycky když si někdo něco zamluví napíšu to tam, že je to zamluvené. Nechci to totiž zahlcovat komentáři tipu: ,,promiň, ale nemám penízky a tak si nic nekoupím.". K tomuhle bych se taky ráda vyjádřila. Pokud o mé výrobky nebude zájem, už ej tu nikdy neuvidíte. Nechápu proč bych se stím měla dělat, když to stejně nikdo nechce.


menší výrpdej

15. května 2012 v 15:13 | pompin
během dneška se tu oběví výprodej obchůdku. K mání budou sedla,uzdečky ohlávky, ale i věci co jste ejště vůbec neviděli. To nejlepší je, že vše bude velmi za levno! :)

news 15.5.2012

15. května 2012 v 7:05 | pompin
Mám jen prá minutek, tak rychle. Strašně mě mrzí co se teď děje z Mazlem a Nae, ale nebudu už do toho šťourat a vy by jste taky neměli... Dneska máme školu celkem volnou, ale i tak tam musím... Hudebka,anglina,čeština,volitelný předměty a chemie. Končíme o půl druhé. Možná pak půjdu fotit. Mám pro Vás i takové překvápko, ale to až pak. Chtěla bych se zeptat kdo jede na SLS? Já tam jedu a tak se chci zeptat ským se tam uvidím ;). Mějte se hezky, odpolko oběhnu, Pompin.
Copyright Pompin 2010 - 2013