hhhds


Aneb když se z koníčku stane úchylka :3.

Duben 2012

VELKÝ PRODEJ!!!

28. dubna 2012 v 14:43 | pompin
Ahoj,chtěla bych poprosit všechny aby tento článek pročetli. Nabýzím spoustu koníků ( i vzácnýxh) k prodeji.
Stable mates - 90kč
95kč
110kč
150kč
400kč
Schleich:
450kč
150kč
200kč

Traditional
http://img12.rajce.idnes.cz/d1202/6/6256/6256242_10a522a48e6c3bcaff2a5653b147604c/images/DSC_0004.jpg?ver=0 2000kč

Pokud tu nějaké koně, nebo vybavení nevidíte, stačí se zeptat.
pompin@email.cz - kontakt

U objednávek nad 1000kč počtovné zdarma!!!! Jinak podle aktuálního ceníku Č. pošty.

hmm...

23. dubna 2012 v 12:34 | pompin
Divný nadpis?
Musím říct, že mě komenty od Vás celkem překvapili... Proto jsem se rozhodla, že nebudu už sem psát, ale obíhat budu. Nevydržela bych nebýt s Vámi. S Vámi mími SRkami. Vy už ke mě chodit nemusíte. Pokud se něco změní, třeba že se rozhodnu zase začít napíšu to všem, kterým budu chtít na ranč. Sbírat budu dál, ale nebudu o tom psát.

Mějte se hezky Pompin a koníci.

- POZASTAVENO -


KONEC? Já nevím...

22. dubna 2012 v 10:00 | pompin
Ahoj,
dlouho jsem nepsala je to tím, že nevím jestli to má smysl...
Nevím zda tu být, či ne... Zda skončit či ne... Proč? Dřív jsem měla třeba 20, nebo i 30 komentářů u článků a teď? jsem ráda i za těch 10... Mě nebaví psát články když je nikdo nečte, když nikoho nezajímají a prostě komentujete jen z ,,povinosti" tohle nemá smysl... To nemá cenu... Neříkám všichni, ale většina ano. Sbírat budu dál, koníky prodávat nebudu, ale tady už nenapíšu ani řádku... Nebo to chcete jinak? Teď se ptám naprosto vážně, protože já opravdu nevím. Nevím. Poznala jsem tady spousty super lidí (Petra,Rosy,Samantha,Nae,kiki-tysa,frisullka,Mazel a další), ale kde jsou teď když je potřebuju??? Kde? Moc Vám děkuji za ten skvělí rok a skoro půl co jsem tu s Vámi bylo to to nejlepší období jaké jsem kdy zažila... Super akce, super lidi... Já už na to prostě nemám, žít dva světy najednou...

Max zemřel... Zemřel mi v rukou... Koho to zajímá: http://chssingrat.blog.cz/1204/odesel-na-vzdy-maxiku-chybis-nam

Novinky,aneb co se děje na ranči.

16. dubna 2012 v 19:30 | pompin
Ahoj,
už šíleně dlouho se snažím přemluvit sama sebe abych sem něco napsala. Až teď jsem se k tomu dokopala. Žádný nový přírustek není a ani žádný neplánuji (zatím). Naše ChS potkánků se rozrůstá trisko tempem. 21.4 jedu do prahy na českou myš. To je výstava potkanů. Sama budu vystavovat 2 potkánky. Kdo je z prahy může přijít okouknou, výstava je otevřena veřejnosti. Tam si dle plánů vyzvedávám 7 potkánků ( 2 kluky, 5 holek). Holky dostali novou klec je to klec ,,neznačková",ale dle mého kvalitní. Rozměry je to to největší co se dá snad u nás sehnat (100 x 52 x 100 cm). Taky jsem dostala novou obrovskou přepravku. Bohužel je to tu i jedna špatná zpráva ze světa potkánků a to je ta,že Maxík (můj 1. potkan vůbec) měl už nejméně 4x mrtvičku a vůbec se nehýbe. Dokáže jen zavřít a otevřít oči a chřoupat zoubkama. Uvažuji o jeho uspinkání. Koně se mají v poličkách faine. Dlouho nebyli venku. S reálnými koňmi je to horší přez měsíc jsem nejezdila ;(.
No ještě se ozvu. Mějte se hezky, Pompin.

PRODEJ!!!

9. dubna 2012 v 16:47 | pompin
Prodávám nějaké vybavení od schleich !
Auto žluté (bez řidiče - starší verze) - 350kč
přívěs zelný - 350kč
Obojí by bylo za 600kč
Valník za koně (vyřazený) 550kč
Lucky love you (promiň nae já to musím udělat) - CM breyer http://sintie.rajce.idnes.cz/LLY_NEw_CM/ - 900kč
sedlo,dečka,podsedlovka 100kč - klik

Potkánci zase vedou :DD

9. dubna 2012 v 13:36 | pompin
Po dlouhém uvážení jsem se rozhodla,že udělám mojí ChS nový web! takže tady je: http://chssingrat.blog.cz/
Budu moc ráda když se tam juknete a zanecháte koment v návštěvní knize! :) mějte se pompin.

8.4.2012

8. dubna 2012 v 13:28 | pompin
Zítra je velikonoční pondělí a já přemýšlím jestli mám zůstat doma,nebo někam vypadnout. Stejně k nám na koledu přijede jen bratránek a ten mi je fakt někde... Já u nich taky na koledě nebyla tak ať mi vlezou na záda... Příští týden je MLS a já nevím jestli se budu moci zúčastnit. Holky semnou už počítají,ale prostě rodiče...
Koně se mají fine přemýšlím jestli ještě dneska nepůjdu fotit. Asi,ale už ne. Kdo neviděl video nechť sjede o pár řádků níže - stojí to za to! No nějak mě to začlo bavit - videa a tak...
Ještě jsem se nestihla zeptat co říkáte na nový dess? Líbí se Vám? Já se sním ráno patlala dost dlouho a i tak tam jsou na první pohled viditelné chybky. Mě se i tak líbí :D. Dělala jsem dess i barbuše http://jezdeckecentrumstastnepodkovy.blog.cz/ tak se koukněte ;) Asi se zase vracím k howrse,ale už jen k JC to ostatní mě nějak omrzelo,ale ještě uvidím. Na FB teď moc nejsem protože an to nemám čas,většinou mě tam zastihnete večer.
No nic já mizím. Ahoj Pompin.

oddělovače

8. dubna 2012 v 13:11 | pompin |  oddělovače
Pár oddělovačů a jeden průhledný obrázek :)


Grafika na přání

8. dubna 2012 v 12:52 | pompin
Rozhodla jsem se,že budu dělat grafiku na přání. Pokud by jste tedy chtěli nějaký pěkný design,klikačku,nebo jinou vymoženost na stránky tenhle článek je právě pro Vás.

Designy vyrábím zdarma,protože mě to baví :).

jak si obědnat design:

Napíšete mi na email pompin@email.cz do jakých barev by měl být dess sladěn. Napište nejméně dvě nejlépe se k sobě hodící. Pokud napíšete jednu druhou zvolím sama,nebo to udělám ze dvou odstínů dané barvy.
dále mi můžete poslat nějaké foto jaké na design chcete,nebo si vybrat z mého rajčete - sintie.rajce.idnes.cz.
Do emailu uvedete zda chcete do menu ěnjaké nápisky a klikačky,popřípadě animačky.
Zvolíte si písmo jakým by měl být design napsaný. Doporučuji comic sains,nebo podobné druhy písma,ale je to na Vás.
Uvedete co yb mělo být na hlavní stránce (záhlaví) uvedeno.

Na oplátku chci jen jednu věc a to že si k Vám na ranč do horního volitelného boxu,nebo popřípadě někam jinam dám klikačku na svůj web. podobnou této:
Samozřejmě v barvě Vašeho designu,aby nevyčnívala a doplňovala celek. Budu požadovat abych jo mohla umístit na vyditelné místo.

Jak to probíhá:
1) Přečtete si tenhle článek.
2) Napíšete mi na email vše co je víše uvedeno.
3) Já Vám podle toho většinou do tří dnů vyrobím dess.
4) Až bude hotový pošlu Vám jeho náhled na email.
5) Pokud bude vše v pořádku a vy odsouhlasíte,poprosím Vás o heslo k blogu.
6) Design Vám nastavím.
7) Design si na svém webu necháte minimálně dva týdny.
8) Pokud design budete chtít nový nic se neděje napíšete mi a já vyrobím.

Mohu vyrobit i oddělovače například z názem Vašeho ranče,nebo na nějaké předem určené téma.
Oddělovače pak můžete libovolně používat.

Nebojte se a napište si o grafiku na Váš web!!!

Slíbené video :)

8. dubna 2012 v 10:49 | pompin
Včera ještě pozdě večer sjem dávala do kupy to video jak sjem slíbila a co z toho vzniklo?
No kouknětě se sami ;)
Myslím,že to stojí za to... jaký je Vás názor?

Dnešek s frisullkou

7. dubna 2012 v 19:24 | pompin |  Jaro
Dneska u nás byla frisullka :) bylo to mco super,připadalo mi to jako by jsme se znali léta!!! Prostě super pokec a zábava,škoda jen,že dobré dny tak rychle skončí :(...
Dnešní zážitky byli nezapomenutelné a budu si je pamatovat navždy. Chtěla bych moc poděkovat frisullce,že mi nepřetržitě po celí dnešek půjčovala zrcku na focení je to šokující jaké jsou mezi fotkami rozdíli!!!
Už vím co budu chtít k vánocům. Konečně jsem se naučila dělat dessy ten co je teď u Frisullky jsem dělala já http://ranch-dallas.blog.cz a ten co je u mě zase ona :DD. Fotek z dneška je dost,ale dávat je nebudu - bude video ;). Některé jsou opravdu vydařené,jiné zase ne :D tak to holt bývá. No co k tomu dodat...
Po tom dni mi zbyl v pokoji sice pěkný nepořádek,ale stálo to za to... Přivlastnila jsem si Frisullčin modrý gumový náramek (neboj až se zase uvidíme vrátím!! :D) a půjčila ji 4 stabli a jedno schleich hříbě,které mi nafotí v poušti v Izraeli kam jede.
Sedím tu tak na postely a říkám si jaké krásné dny jsem díky sbírání prožila a ještě prožiju. Dnešní den se nenesl jen vduchu modelů,ale i potkánků,které nás všude doprovázeli... Na ochutnávku máte jednu fotenku z dneška a http://sintie.rajce.idnes.cz/CLS/ tady jsou fotky z cls.

Cls 2012

1. dubna 2012 v 20:43 | pompin
Tak zase po roce je to za námi (bohužel) mrzí mě,že ty nejlepší dny tak rychle utečou a jsou jen tak málo...
Je to jako sen,je to jako včera co jsem odjížděla z cls 2011 a teď? je pryč i ročník 2012...
Sama se divím,že jsem to tady (na ranči) tak dlouho vydržela většinou nemám z ničím tak dlouhou trpělivost.
Nadruhou stanu se mám zase na co těšit - v sobotu přijede frisullka. Ale zpět k cls.

Nechci říkat,že to byla má nejúspěšnější LS co se týká ocenění,ale vzhledem k tomu že v kategoriích narvaných k prasknutí jsme získali tolik ocenění tak musím říct,že ano.
Bohužel první místo žádné,ale máme krásná 2 druhá místa,2 třetí místa,2 čtvrtá místa a pak hodně pátých a šestých :DD.
Nejvíce jsem si asi pokecala s frisullkou a Nimsay. Poznala jsem spoustu fain lidí a zjistila že appa je celkem super :D stejně jako její rodiče. Přivezla si nového tradíka (jen hříbě ;)) a bullilend koníka. Pokecala jsi s anihorses,petrou,sam a mishel,kterou jsem viděla poprvé získala mnoho zkušeností a nových zážitků,konečně jsem se odhodlala fotit a mám i pár fotek :D. Ale to nejhlavnější je,že jsem zase viděla Vás vy moje SRka a OSka ♥ .
Myslím,že tenhle rok se opravdu povedl,ikdyž minulí rok mi přišli hezčí prostory (byli v koňském prostředí s výhledem přímo do jezdecké haly) ,ale zase byli méně prosvětlené. nezávidím lin,která musela z těch všech koní vybrat toho nej.

V neposlední řadě bych se chtěla omluvit holkám za ,,frís podej mi prosím z těch desek diplom je na něm napsáno dimond a je za 5.místo!" ,,Frís podej mi prosím koně z ringů" ,,Holky co tu bude teď za kategorii?" ,,Linduš prosím hlídej!" a podobně :DD

Kdyžby jste tam nebyli totálně bych to zmastila... :DD Už nikdy neberu na LS 60 koní ;)

Mějte se zas někdy Pompin.
Copyright Pompin 2010 - 2013